CityZEN. Doplňky

Doplňky městského mobiliáře

Betonový městský mobiliář CityZEN je vysoce variabilní, odolný a zároveň estetický. Speciálně upravený beton odolá vandalům a snadno se udržuje.

CityZEN. Doplňky

Široká škála doplňků

Díky rozmanitosti prvků CityZEN je lze vzájemně a variabilně kombinovat, aniž by byl porušen jednotný vizuální styl. (pozn. V designu betonového grilu a ohniště nabízíme další prvky - stoly, lavičky, stojany na kola, odpadkové koše, betonové květináče nebo venkovní psí WC.

CityZEN. Doplňky

Unikátním produktem mobiliáře CityZEN je venkovní betonový gril a betonové ohniště, ze kterých vytvoříte venkovní posezení na míru. Dokonale variabilní systém betonových prvků oživí každý veřejný prostor.CityZEN. Doplňky

Vandalové nemají šanci

Veškeré prvky jsou navrženy tak, aby odolaly nenechavým rukám zlodějů i vandalů. Díky hmotnosti použitého materiálu je prakticky nemožné jednotlivé díly odcizit bez použití těžké techniky. Směs betonu, z níž se mobiliář CityZEN vyrábí, má speciální složení, které jí zaručuje extrémní pevnost i v záhybech.

Doplňky Doplňky


CityZEN. Doplňky

Antigraffiti nátěr

Sestavu je možné opatřit speciálním antigraffiti nátěrem, který umožňuje mobiliář snadno vyčistit. S řáděním sprejerů se proto snadno vypořádáte.

Doplňky Doplňky


CityZEN. Doplňky

Speciální úpravy mobiliáře

Na přání zákazníka můžeme mobiliář upravit přelakováním betonu libovolnou barvou. Kromě samotné dodávky můžeme poskytnout další služby související s přípravou a realizací projektu, stejně jako pravidelný a pozáruční servis (např. obnova hydrofobního nátěru, oprava dřevěných částí mobiliáře).

Doplňky Doplňky


CityZEN. Realizace

Podívejte se na naše realizace

Realizace

CityZEN. Kontakt

Rádi zodpovíme vaše dotazy či se s vámi sejdeme.

Ing. Tomáš Hrodek

jednatel, obchod
+420 777 183 052
hrodek@cityzen.cz

Martin Šomek

jednatel
+420 774 073 093
somek@cityzen.cz

Mělnická 618
Libiš
277 11

IČ: 05817871
DIČ: CZ05817871

CityZen. Downloads

Knihovna prvků pro architekty a projektanty

Odkazy ke stažení (dropbox):
Archicad, DWG, SketchUp

CityZen. GDPR

Ochrana osobních údajů

Dokument ke stažení zde

CityZEN. Formulář

Napište nám    menu